Reference

Za dobu své existence jsme úspěšně realizovali desítky projektů. Na některé z nich se můžete podívat na této stránce.

Znojmo žije

Realizace: duben 2015

Náš nejúspěšnější projekt. Web, který za týden navštíví více než dva tisíce čtenářů, slouží jako kalendář akcí pro město Znojmo a jeho okolí. Web nadále vyvíjíme a v létě 2018 jsme spustili jeho mobilní verzi. Výsledek si můžete prohlédnout zde.

Redakční systém Bluebox

Realizace: prosinec 2018

Redakční systém, který dodáváme ke všem našim webům, prošel v roce 2018 rozsáhlou úpravou nejen po grafické stránce. Bluebox umožňuje správu obsahu webových stránek podle představ zákazníka. Jeho ovládání je navíc snadné i na mobilním telefonu.

Víno Frlausovi

Realizace: duben 2019

Webová prezentace pro rodinné vinařství Frlausovi ze Šatova patří k našim nejnovějším projektům. Kromě klasických částí webu, jako jsou napříkad fotogalerie či nabídka vín, jsme připravili i rezervační kalendář na míru. Web si samozřejmě rozumí s mobilními telefony. Na výsledek se můžete podívat zde.

Domy Brno-Líšeň

Realizace: červen 2018

Tuto webovou prezentaci jsme vytvořili v roce 2018 pro soukromého investora, který nabízí na prodej tři domy v lokalitě Brno-Líšen.

Dynama z.s.

Realizace: červen 2016

Projekt pro zapsaný spolek Dynama jsme vytvořili v létě 2016 a slouží ke vzdělávání studentů na výměnném pobytu Erasmus.

TCS Zuzana

Realizace: březen 2013

Webové stránky pro úspěšnou taneční country skupinu Zuzana ze Znojma jsme spustili na začátku roku 2013. Kromě veřejné části skrývají i zaheslovanou sekci pro členy.

Chovatelská stanice Gránická smečka

Realizace: květen 2011

Webové stránky pro Chovatelskou stanici Gránická smečka byly jedním z našich prvních projektů, které jsme úspěšně realizovali, a tak si na začátku roku 2019 zasloužily kompletní redesign. Nejenže jsme web oblékli do nového kabátu, ale zároveň je nyní plně responzivní.