Reference

Za dobu své existence jsme úspěšně realizovali desítky projektů. Na některé z nich se můžete podívat na této stránce.

Znojmo žije

Realizace: duben 2015

Náš nejúspěšnější projekt. Web, který za týden navštíví více než dva tisíce čtenářů, slouží jako kalendář akcí města Znojma a jeho okolí. Web nadále vyvíjíme a na jaře 2020 jsme jej oblékli do modernějšího kabátu. Web si samozřejmě rozumí se všemi zařízeními a výsledek si můžete prohlédnout zde.

Redakční systém Bluebox

Realizace: prosinec 2018

Redakční systém, který dodáváme ke všem našim webům, prošel v roce 2018 rozsáhlou úpravou nejen po grafické stránce. Bluebox umožňuje správu obsahu webových stránek podle představ zákazníka. Jeho ovládání je navíc snadné i na mobilním telefonu.

LECHNER CZ, s.r.o.

Realizace: únor 2020

Na začátku roku 2020 jsme spustili nové webové stránky pro brněnskou přepravní společnost LECHNER CZ, které jsou dostupné ve třech jazykových mutacích. Samozřejmostí je responzivita. Na výsledek se můžete podívat zde.

Víno Frlausovi

Realizace: duben 2019

Webová prezentace pro rodinné vinařství Frlausovi ze Šatova patří k našim novějším projektům. Kromě klasických částí webu, jako jsou napříkad fotogalerie či nabídka vín, jsme připravili i rezervační kalendář na míru. Web si samozřejmě rozumí s mobilními telefony. Na výsledek se můžete podívat zde.

Domy Brno-Líšeň

Realizace: červen 2018

Tuto webovou prezentaci jsme vytvořili v roce 2018 pro soukromého investora, který nabízí na prodej tři domy v lokalitě Brno-Líšen.

Dynama z.s.

Realizace: červen 2016

Projekt pro zapsaný spolek Dynama jsme vytvořili v létě 2016 a slouží ke vzdělávání studentů na výměnném pobytu Erasmus.

TCS Zuzana

Realizace: březen 2013

Webové stránky pro úspěšnou taneční country skupinu Zuzana ze Znojma jsme spustili na začátku roku 2013. Kromě veřejné části skrývají i zaheslovanou sekci pro členy.

Chovatelská stanice Gránická smečka

Realizace: květen 2011

Webové stránky pro Chovatelskou stanici Gránická smečka byly jedním z našich prvních projektů, které jsme úspěšně realizovali, a tak si na začátku roku 2019 zasloužily kompletní redesign. Nejenže jsme web oblékli do nového kabátu, ale zároveň je nyní plně responzivní.