Reference

Za dobu své existence jsme úspěšně realizovali desítky projektů. Na některé z nich se můžete podívat na této stránce.

Znojmo žije

Realizace: duben 2015

Náš nejúspěšnější projekt. Web, který za týden navštíví více než tři tisíce čtenářů, slouží jako kalendář akcí města Znojma a jeho okolí. Web nadále vyvíjíme a na jaře 2020 jsme jej oblékli do modernějšího kabátu. Web si samozřejmě rozumí se všemi zařízeními a výsledek si můžete prohlédnout zde.

Redakční systém Bluebox

Realizace: prosinec 2018

Redakční systém, který dodáváme ke všem našim webům, prošel v roce 2018 rozsáhlou úpravou nejen po grafické stránce. Bluebox umožňuje správu obsahu webových stránek podle představ zákazníka. Jeho ovládání je navíc snadné i na mobilním telefonu.

Spolek šatovských vinařů

Realizace: březen 2022

Na počátku roku 2022 jsme připravili zcela nové webové stránky pro šatovské vinaře. Výsledek si prohlédněte zde.

Mlékárna Pragolaktos, a.s.

Realizace: prosinec 2021

Od roku 2021 se staráme o webové stránky jedné z největších tuzemských mlékáren – Pragolaktos. Web je dostupný ve třech jazykových mutacích, má administraci založenou na našem systému Bluebox. Na výsledek se můžete podívat zde.

TAILORCAR – eShop

Realizace: květen 2021

V květnu 2021 jsme spustili zbrusu nový eshop s příslušenstvím pro automobily – Tailorcar. Nedílnou součástí nákupního procesu jsou i slevové kódy. Web si můžete prohlédnout zde.

DREAM DIVE s.r.o. – eShop

Realizace: leden 2021

Pro společnost Dream Dive jsme na začátku roku 2021 spustili nový responzivní web, jehož součástí je i eShop s vybavením pro potápěče. Na výsledek se můžete podívat pod tímto odkazem.

LECHNER CZ, s.r.o.

Realizace: únor 2020

Na začátku roku 2020 jsme spustili nové webové stránky pro brněnskou přepravní společnost LECHNER CZ, které jsou dostupné ve třech jazykových mutacích. Samozřejmostí je responzivita. Na výsledek se můžete podívat zde. O rok později jsme pro firmu připravili i stránky autoservisu – zde.

Víno Frlausovi – eShop

Realizace: duben 2019

Webová prezentace pro rodinné vinařství Frlausovi ze Šatova. Kromě klasických částí webu, jako jsou napříkad fotogalerie či nabídka vín, jsme připravili i rezervační kalendář na míru. Web si samozřejmě rozumí s mobilními telefony. Na výsledek se můžete podívat zde. V roce 2021 jsme web rozšířili o eShop.

Domy Brno-Líšeň

Realizace: červen 2018

Tuto webovou prezentaci jsme vytvořili v roce 2018 pro soukromého investora, který nabízí na prodej tři domy v lokalitě Brno-Líšen.

Dynama z.s.

Realizace: červen 2016

Projekt pro zapsaný spolek Dynama jsme vytvořili v létě 2016 a slouží ke vzdělávání studentů na výměnném pobytu Erasmus.

TCS Zuzana

Realizace: březen 2013

Webové stránky pro úspěšnou taneční country skupinu Zuzana ze Znojma jsme spustili na začátku roku 2013. Kromě veřejné části skrývají i zaheslovanou sekci pro členy.